RAT KRU @ Transformator

RAT KRU @ Transformator

18 maja 2024, Sobota

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

RAT KRU – klasycy betonowej samby, aerobiku dla oczytanych, surferzy plastic metalu i poeci rave’u.

Poznański dwugłowy ensemble wystąpi po raz pierwszy we wrocławskim Transformatorze, z okazji premiery nowego wydawnictwa “Bloki i Smoki”.

Z niejednego pieca chleb jedli, a jeszcze więcej do pieca dorzucili, dzielnie dzierżąc opinię najciężej pracujących mężczyzn w szołbiznesie od czasów Jamesa Browna.

Odpowiedzialny za warstwę muzyczną i rozrywkową, niekiedy ukrywający się za maską szczura Rat One, gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a wokalista Winogradzki Lew odmalowuje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach.

Zasiali zgorszenie oraz porwali do tańca i refleksji na wielu festiwalach, np. w Jarocinie, na Męskim Graniu, OFF Festivalu, Tauron Nowa Muzyka, Kazimiernikejszyn, Green Festivalu i w setkach klubów nie tylko w Polsce.

 

RAT KRU @ Transformator | 18 maja 2024, Sobota, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →