POLISH EUROVISION PARTY

1 kwietnia 2023, Sobota

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już w sobotę 1 kwietnia 2023 roku odbędzie się pierwsze Pre-Party Konkursu Piosenki Eurowizji w Polsce. Organizatorem wydarzenia ponownie będzie PR Target Agency przy współpracy z Follow The Step, a prowadzącymi Konrad Zemlik oraz Poli Genova (bułgarska muzyczna gwiazda, dwukrotna reprezentantka swojego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji).
Przedsięwzięcie będzie miało miejsce w Warszawie w Praga Centrum, a podczas festiwalu wystąpi ponad 30 artystów, w tym głównie uczestnicy Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Będzie to jedyne takie wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Pozostałe imprezy tego typu będą miały miejsce w Barcelonie, Madrycie, Amsterdamie i Londynie w innych terminach.

Do 13 roku życia – z rodzicem lub opiekunem prawnym (wtedy zgoda nie jest wymagana, bo rodzic jest obecny)
13-18 – z pełnoletnim opiekunem + zgoda od rodzica/opiekuna prawnego
Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (Imię, nazwisko, PESEL) na udział w wydarzeniu Polish Eurovision Party 1 kwietnia 2023 w Warszawie Praga Centrum pod opieką (Imię i nazwisko oraz PESEL opiekuna). Biorę za to pełną odpowiedzialność. Podpis rodzica.
18+ – bez formalności

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

POLISH EUROVISION PARTY | 1 kwietnia 2023, Sobota, Praga Centrum

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →