Pendulum DJ SET

Pendulum DJ SET

9 sierpnia 2024, Piątek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Klub Progresja zaprasza na DJ SET Pendulum oraz całonocną imprezę z najlepszymi DJ-ami w Warszawie!

Australijsko-brytyjski zespół został założony w 2002 roku, a jego pierwszy singiel, “Vault”, ukazał się już rok później. Kariera zespołu Pendulum rozwinęła się w stosunkowo krótkim czasie, o czym świadczy sukcesywnie powiększające się grono fanów. W ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy z lokalnego zespołu stali się światową, rozchwytywana marką. Ich słynne utwory “Witchcraft”, “Voodoo People” czy “Tarantula” od kilkunastu lat nie schodzą z głośników największych klubów na całym świecie.

Obecnie grupa występuje w zmiennym składzie oraz gra autorskie sety poszczególnych członków zespołu. Każde takie wydarzenie to unikalne doświadczenie dla fanów, pełne nawiązań, smaczków i nieszablonowego podejścia. Potężny drum and bass z licznymi naleciałościami house’u, techno a nawet hardcore’u – Pendulum od lat jest gwarancją wszystkiego, co najlepsze w szybkiej i intensywnej elektronice.

Oprócz gwiazdy wieczoru wystąpią goście specjalni: Bambi Uzi, GiNEE oraz Simba.

Data: 09.08.2024

Miejsce: Progresja, Fort Wola 22

Bilety: 120 zł przedsprzedaż / 140 zł w dniu koncertu

REGULAMIN WYDARZENIA

Pendulum DJ SET | 9 sierpnia 2024, Piątek, Progresja

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →