O'Sullivan these are not concerts // they are moments tour | Warszawa

O’Sullivan these are not concerts // they are moments tour | Warszawa

5 października 2023, Czwartek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

O’Sullivan these are not concerts // they are moments tour
05.10.2023 / Warszawa / Hydrozagadka / godz. 20:00

Po ukończeniu studiów medycznych w pogoni za „idealnym” życiem, Irlandczyk Ian (O’SULLIVAN) zdecydował się rzucić karierę lekarza, aby zostać muzykiem nagrywającym w Budapeszcie na Węgrzech. W 2020 roku O’SULLIVAN wydał swój pierwszy singiel Little Bird, który wszedł na Top Viral 50 listy przebojów na Spotify na Węgrzech. Od tego czasu jego single otrzymały łącznie ponad 2 miliony streamów Spotify. W tym roku zadebiutował na festiwalu Sziget, a jego piosenki były grane w radiu w Niemczech, Portugalii, na Węgrzech, w Polsce i innych krajach. Pierwszych fanów nad Wisłą Irlandczyk zdobył dzięki znalezieniu się na jednej z playlist tworzonych przez Dawida Podsiadło na portalu Spotify.
Szczerość jest podstawą wszystkiego, za co się zabiera, często porównywany do Cheta Fakera songwriter. Każda piosenka na albumie to kronika historii i momentów, które przytrafiły się artyście. Od porzucenia kariery lekarza, by zostać podróżującym muzykiem, przez znalezienie miłości swojego życia, po walkę z wyniszczającą chorobą ucha, która groziła jego całej karierze muzycznej, a nawet zdolności do grania muzyki.
these are not songs, they are stories to elektroniczne poszukiwania oparte na melancholijnych, ale ostatecznie podnoszących na duchu indie-popowych melodiach. Nad większością utworów unosi się vibe letnich wieczorów, sprzyjający opowiadaniu niespiesznych historii.
– Nie wiem jak napisać piosenkę o miłości lub smutku, który tak naprawdę nie istnieje… Myślę, że tego brakuje w dzisiejszych czasach w muzyce pop, ludzie śpiewają tylko o fikcyjnych postaciach i nie jest to do końca szczere. Tylko wtedy, gdy otwieramy się i pokazujemy naszą wrażliwość, możemy zobaczyć siebie nawzajem takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. Na końcu i tak okazuje się, że wszyscy jesteśmy tacy sami – opowiada O’SULLIVAN.
Za mastering albumu odpowiada, nominowany do nagrody Grammy, Matt Colton (The Arctic Monkeys, Jungle, Michael Kiwanuka).

Harmonogram koncertów:
5.10.2023 – Warszawa, Hydrozagadka
6.10.2023 – Poznań, Blue Note

Organizatorem koncertów jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.
Więcej informacji oraz regulamin wydarzeń: www.goodtaste.pl.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →