O.S.T.R. | Toruń

O.S.T.R. | Toruń

26 listopada 2023, Niedziela

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 3.12.2023, PRZENIESIONY na 26.11.2023

Asfalt Records i Agencja Hot Staff zapraszają na DIAPORAMA TOUR – specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty O.S.T.R.

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Klipy:

FLAM: youtu.be/LgretmCvwBw

LEMON: youtu.be/8s7d7aJXuWY

CRISTAL: youtu.be/QCxP6l49AkA

MENTAL CLASH: youtu.be/G9YilBkGrpA

Trasa:

13.10 / Poznań / Tama

21.10 / Gdańsk / Parlament

31.10 / Katowice / P23

3.11 / Kraków / Kwadrat

25.11 / Wrocław / Zaklęte Rewiry

26.11 / Toruń / NRD

9.12 / Szczecin / Hala Odra

10.12 / Warszawa / Proxima

———————————————————————————————————————

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!J edynym autoryzowanym punktem jest Biletomat.pl

Wejście 16+ ze zgodą opiekuna.

Poniżej 16 roku życia wstęp tylko z opiekunem. Opiekun winien mieć również ważny bilet.

Wzór oświadczenia:

bit.ly/46ObXPS

 

O.S.T.R. | Toruń | 26 listopada 2023, Niedziela, NRD

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →