NANGA | Toruń

NANGA | Toruń

1 grudnia 2023, Piątek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 20:00

Podziel się:

NANGA to zespół powołany do życia przez muzyków Lao Che: klawiszowca Filipa Różańskiego, perkusistę Maćka Dzierżanowskiego i saksofonistę Karola Golę oraz Magdę Dubrowską, charyzmatyczną wokalistkę, basistkę i autorkę tekstów, znaną m.in. z Gangu Śródmieście czy Utraty Skład.

W takim składzie artyści i artystka tworzą muzyczny krajobraz z wpływami trip hopu, elektroniki i zimnej fali, a ich występy na żywo to potężna dawka tanecznej energii, ale i mocnego przekazu.

Dotychczas ukazały się dwie płyty Nangi i zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność oraz krytykę muzyczną (m.in. drugie miejsce w rankingu “Płyta roku 2021” tygodnika “Polityka” za debiutancki album “Cisza w bloku”).

“U Magdy Dubrowskiej uderza przede wszystkim wyjątkowa barwa, dobry flow i liryzm, wreszcie odniesienia literackie, za którymi podążają koledzy z zespołu, tworząc bardzo różnorodne aranżacje, a które są mi momentami bardzo bliskie – jak do całego świata skojarzeń wokalistki” – tak o ostatniej płycie “Sport, wojna i miłość” pisał Bartek Chaciński w swoim blogu Polifonia.

Wejście dla osób nieletnich w wieku 16+ ze zgodą opiekuna. Poniżej 16 roku życia wstęp tylko z opiekunem. Opiekun winien mieć również ważny bilet. Dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie.
Wzór zgody dla nieletnich:

NANGA | Toruń | 1 grudnia 2023, Piątek, NRD

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →