Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury | część druga | Łódź

Myslovitz – 25 lat Miłości w Czasach Popkultury | część druga | Łódź

1 grudnia 2024, Niedziela

Klub Wytwórnia

Łąkowa 29, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Ogromne zainteresowanie trasą koncertową Myslovitz „Wieczorami chłopcy wychodzą na ulice” przygotowaną z okazji 25-lecia wydania albumu „Miłość w czasach popkultury”, skłoniło zespół do zorganizowania drugiej części trasy – 19 koncertów – jesienią tego roku.

Koncert będzie podzielony na trzy części, podczas których zespół z Mysłowic zagra całą płytę „Miłość w czasach popkultury”, a także kilka mniej znanych utworów, które powstały w tamtych czasach, ale nigdy nie zostały opublikowane na żadnej płycie.

Wtajemniczeni, którzy mieli okazję zobaczyć próby zespołu przed trasą, określili koncert jednym słowem: magia!
A ci z Was, którzy zdążyli zakupić bilety na pierwszą część trasy (start 14.02 w Cavatina Hall w Bielsku-Białej), będą mieli możliwość podzielenia się wrażeniami z koncertów z tymi, którzy taką szansę będą mieli dopiero jesienią.

„Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz, ale i w historii polskiej muzyki, albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Płyta „Miłość w czasach popkultury” odmieniła oblicze polskiej sceny pop-rockowej. Wiele cytatów z tej płyty zagościło na stałe w słownikach Polaków. Teksty z „Miłości” trafiły do kanonu i są dziś publikowane w podręcznikach i encyklopediach muzyki. Posłużyły także za cytaty na okolicznościowym merchu wyprodukowanym specjalnie z okazji jubileuszu albumu i trasy koncertowej. Można go zakupić w oficjalnym sklepie internetowym zespołu i oczywiście na koncertach. Od 23 lutego będzie tam również dostępny album „Miłość w czasach popkultury” wznowiony po raz pierwszy na winylu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza.

Zapraszamy na kolejną odsłonę trasy koncertowej „Wieczorami chłopcy wychodzą na ulice” z okazji 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →