Music Of Buena Vista by The Cuban Latin Jazz

2 kwietnia 2023, Niedziela

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Vertigo Presents: Music Of Buena Vista by The Cuban Latin Jazz
Projekt “Music of buena vista” jest kolaboracją między zespołem Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz oraz gwiazdą kubańskiej piosenki Yaremi de las Mercedes Kordos.
Spektakl muzyczny jest podróżą przez wszystkie odcienie i style muzyki kubańskiej od afrykańskich korzeni aż do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną.
Yaremi jest jedną z niewielu artystek, które miały okazję współpracować z rdzennym projektem “Buena Vista Social Club” jak również z wieloma legendami muzyki kubańskiej.
Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi oraz słowiańskimi. Formacja ma na koncie dwa albumy płytowe oraz wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i zagranicą. Słuchacze “zabrani” będą podczas koncertu w małą podróż na Kubę, oraz prowokowani do ciągłej interakcji muzyczno-tanecznej, aby wyzwolić się artystycznie i odczuwać wspólnie najgorętsze rytmy świata na najwyższym poziomie.
Skład zespołu:
Vocal: Yaremi de las Mercedes Kordos
Bass: Roland Abreu
Piano: Paweł Kukuła
Sax: Taras Backowsky
Drums: Dominik Jaske

Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika – wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink. Jeśli posiadają już Państwo bilety, a chcą dokonać rezerwacji, prosimy pisać pod adres: rezerwacje@vertigojazz.pl
Wieczorami lokal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →