MORMIN SUMMER LAKE II

MORMIN SUMMER LAKE II

28 czerwca 2024, Piątek

Amfiteatr nad jeziorem Mormin

Dobrojewo, Połajewo

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Wystąpią: Roobs, Jendrul, Malos, Candybasse, Peterski, Śmigi, Dj Seba, Dj Contest

Mormin Summer Lake II – To druga odsłona projektu realizowanego wspólnie z Miasto i Gmina Ostroróg oraz Biblioteka Publiczna, który odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze zlokalizowany w przepięknej scenografii parku, nieopodal jeziora Mormin.

Druga edycja, a w naszych działaniach kreuje nas jedno – „Miłość do muzyki” Tej nocy możecie spodziewać się połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez znanych Dj w naszym kraju, będzie to wyjątkowe połączenie przy wyjątkowej oprawie akustyczno-wizualnej jaki przedstawi nam team Sound&Light oraz Visual Sensation

ATRAKCJE:

•Pokaz pirotechniki scenicznej
•Wyrzutnie CO2
•Oprawa świetlno-wizualna
•Niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia

Wydarzenie 16+ (osoby od 16 do 18 roku życia za zgodą rodziców/opiekunów prawnych, osoby nieletnie do 16 roku życia z opiekunem prawnym ), wzór zgody.

MORMIN SUMMER LAKE II | 28 czerwca 2024, Piątek, Amfiteatr nad jeziorem Mormin

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →