Mikromusic | Poznań

5 sierpnia 2022, Piątek

Wolny Dziedziniec

Plac Kolegiacki 17, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

5 sierpnia 2022, godz. 22:00
CK Zamek, dziedziniec (wejście od Al. Niepodległości)
Święty Marcin 80/82, 61-809 Poznań
https://goo.gl/maps/R2B1qzW8nb8shWZp9

MIKROMUSIC | POZNAŃ | 2022
Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka” Wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2021 r.W Poznaniu zespół zagra w składzie Acoustic Trio.

Piątego sierpnia wystąpią na dziedzińcu CK Zamek w Poznaniu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Mikromusic | Poznań | 5 sierpnia 2022, Piątek, Wolny Dziedziniec

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →