Michał Kaczmarczyk Trio | Kalisz

15 stycznia 2022, Sobota

Kontrabas Cafe Club

Plac Bogusławskiego 1, Kalisz

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Michał Kaczmarczyk – pochodzący z Kalisza muzyk, to świetny gitarzysta jazzowy i kompozytor będący absolwentem gitary jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach i w Poznaniu, w którym realizuje on swoje muzyczne pomysły oparte na fascynacji dokonaniami artystów związanych ze współczesną nowojorską sceną jazzową. Oprócz lidera w skład zespołu wchodzą utalentowani, doświadczeni i wielokrotnie nagradzani w ogólnopolskich konkursach studenci poznańskiej Akademii Muzycznej – kontrabasista Bartek Kucz oraz perkusista Maciej Burzyński. W czasie koncertów formacji usłyszeć można nie tylko kompozycje lidera osadzone w stylistyce modern jazzu, ale również standardy jazzowe, bowiem artyści przywiązują ogromną wagę do tradycji oraz korzeni tego gatunku. W listopadzie 2017 roku zespół zdobył II miejsce w między- narodowym konkursie „Powiew Młodego Jazzu” w ramach Krokus Jazz Festival 2017. Zespół znalazł się też w gronie finalistów Blue Note Poznań Competition 2017 oraz Hanza Jazz Festival 2017 czy Jazz nad Odrą 2021. W roku 2021 zespół decyzją jury pod przewodnictwem Jana Ptaszyna Wróblewskiego został jednym z trzech finalistów konkursu w ramach 23. Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Zespół zdobył też I miejsce w 13. Międzynarodowym Konkursie „Jazz Contest” w ramach festiwalu Tarnów Jazz Contest w 2021.

Lider zespołu ma na swoim koncie takie sukcesy jak:

– I miejsce w IX Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy w ramach Komeda Jazz Festival 2015
– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej „Tarnów Jazz Contest 2016”
– Znalezienie się w gronie finalistów prestiżowego Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Gitarowego „Śmietana Competition 2021”
– Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2020 roku
– Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego w 2021 roku

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Michał Kaczmarczyk Trio | Kalisz | 15 stycznia 2022, Sobota, Kontrabas Cafe Club

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →