Martyna Kamińska Band!

Martyna Kamińska Band!

1 czerwca 2024, Sobota

Klub Maniana 2.0

Świętego Mikołaja 8, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Po raz pierwszy w Manana 2.0 Martyna Kamińska Band! To wrocławski kwartet, który zaskakuje swoją niekonwencjonalną interpretacją muzyki. Zjawiskowa wokalistka w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. Aranże znakomitego pianisty gwarantują niezapomniane chwile podczas występu. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. Będzie energetycznie, gdzie indziej nostalgicznie, ale w każdym calu oryginalnie.
Choć niektóre utwory są znane, ich wykonanie z pewnością zaskoczy. W ich repertuarze znajdziesz ponadczasowe evergreeny w pasjonujących aranżacjach, usłyszysz też kilka autorskich utworów, takich jak koncertowa wersja utworu “Spłońmy”, który możesz posłuchać tutaj: www.youtube.com/watch?v=njDP8yrsHBc.

Koncertowa mieszanka gatunków rocka, bluesa i soulu tworzy niepowtarzalny muzyczny klimat, ujmie każdego konesera dobrej muzyki.

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić sobotni wieczór, Twoim najlepszym wyborem będzie udział w wydarzeniu, które odbędzie się 1 czerwca o godz. 21:00 w Manana 2.0

Skład:

Martyna Kamińska – wokal
Andrzej Waśniewski – instrumenty klawiszowe
Jacek Gajek – kontrabas
Maciej Bortkiewicz – perkusja

 

Martyna Kamińska

Rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem jako mała dziewczynka, uczestnicząc w wielu występach tematycznych z repertuarem polskich artystów i world music. W 2020 roku nagrała płytę “Explorer” z zespołem AAP, koncertując i zdobywając doświadczenie scenicze. Swobodnie porusza się w soul’u, bluesie i jazzie, eksplorując różne gatunki muzyczne. Artystka oraz jej debiutancki singiel „Spłońmy” z czerwca 2023 roku zdobył uwagę portalu Wasza Scena Muzyczna: “Martyna to gotowa artystka, oryginalna, ciekawa, zapamiętywalna. Na scenie przykuwa uwagę, ma osobowość i jest charyzmatyczna.”

Andrzej Waśniewski

Pianista, klawiszowiec, kompozytor, aranżer, producent. Od 1983 roku współpracuje z czołowymi artystami, takimi jak Krystyna Prońko, Irena Jarocka, czy Maciej Balcar & Koniec Świata. Twórca zespołów, m.in. Spirituals Singers Band, Wanted Friends, oraz projektów solowych, takich jak “Cool Blue” i “ELjazzER”. Nagrał około 30 płyt jako pianista i producent oraz zagrał ponad tysiąc koncertów.

Jacek Gajek

Kontrabasista żyjący rzeczywistości prostopadłej. Zaczęło się od solistycznych recitali, a potem eksploracja różnych gatunków muzycznych, od muzyki klasycznej po jazz. Zdobył doświadczenie w różnych konfiguracjach muzycznych, od big-bandu po orkiestrę symfoniczną. Najlepiej odnajduje się w jazzie.

Maciej Bortkiewicz

Perkusista, z muzyką związany od ponad 30 lat (z małą przerwą na życie). Swój warsztat doskonali poprzez prywatne lekcje, warsztaty i wielogodzinne ćwiczenia.

Granie na przestrzeni lat w różnych składach, wymusiło uniwersalne poruszanie się między gatunkami muzyki. Od muzyki religijnej po smooth jazz i rock alternatywny. Inspiruje go jazz i rock, a w jego grze kluczowe są czytelność formy i precyzja w timingu.

Martyna Kamińska Band! | 1 czerwca 2024, Sobota, Klub Maniana 2.0

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →