Maria Peszek, AAA! ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY KONCERT URODZINOWY, 09.09.2023, Klub Stodoła

Maria Peszek, AAA! ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY KONCERT URODZINOWY, 09.09.2023, Klub Stodoła

9 września 2023, Sobota

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia
Goście: Mery Spolsky

Maria Peszek – AAA! ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY KONCERT URODZINOWY w Klubie Stodoła!

Maria Peszek przygotowuje dla swoich fanów niezwykły koncert z okazji własnych urodzin. 9 września, dokładnie w dniu 50. urodzin artystki, w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się AAA! ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY KONCERT URODZINOWY. Artystka zapowiada niezwykłych gości i niespodzianki. Ci, którzy znają Marię, wiedzą, że mogą się spodziewać niespodziewanego, ale na pewno będzie to wieczór, którego długo nie zapomną. To wyjątkowa okazja także dlatego, że wrześniowym koncertem urodzinowym w Stodole artystka zamyka pewien rozdział artystyczny i zapowiada przerwę w koncertach. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży!
Maria Peszek – wokalistka, aktorka, autorka tekstów, performerka.

Przez dziesięć lat aktywności aktorskiej grała u najważniejszych reżyserów teatralnych i filmowych, tworząc wiele nagradzanych ról. Współpracowała między innymi z Jerzym Grzegorzewskim, Piotrem Łazarkiewiczem, Agnieszką Holland, Piotrem Szulkinem, Kazimierzem Kutzem, Krystianem Lupą.
Od 2005 roku koncentruje się głównie na twórczości muzycznej, która okazała się jej prawdziwą pasją. Wydała pięć albumów solowych – “miasto mania” (2005), “Maria Awaria” (2008), “Jezus Maria Peszek” (2012), “Karabin” (2016), “Ave Maria” (2021). Każdy z nich wywoływał medialną burzę i jednocześnie okazywał się artystycznym i komercyjnym sukcesem. Zagrała ponad 500 entuzjastycznie odebranych koncertów w Polsce i za granicą, na scenach klubowych oraz na najważniejszych polskich i europejskich festiwalach. Laureatka prestiżowych nagród: Paszportu “Polityki”, Fryderyków, Wdech “Gazety Wyborczej” i Fenomenu “Przekroju”. Przez pięć lat prowadziła w Radiu Roxy swój autorski program “Radio Maria”.
Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w przestrzeni publicznej. W 2022 roku zagrała główną rolę kobiecą w miniserialu Netflixa “Królowa”, a jej kreacja aktorska została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez publiczność, jak i recenzentów. W tym samym roku w Wydawnictwie Marginesy ukazał się literacki debiut Marii Peszek “Naku*wiam zen”. Ta szczera do bólu, porywająca książka o nieszablonowej relacji dwojga wybitnych artystów, którzy są także ojcem i córką, będąca zapisem rozmów Marii Peszek z Janem Peszkiem, szybko stała się wydawniczym bestsellerem. Książkę pokochali czytelnicy wszystkich pokoleń, tłumnie uczestnicząc w spotkaniach autorskich, z którymi Maria podróżuje po kraju i za granicą.
Maria Peszek – AAA! ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY KONCERT URODZINOWY
9 września 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

——
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →