MAGIC Underground Burlesque

MAGIC Underground Burlesque

12 maja 2023, Piątek

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Takiego wydarzenia jeszcze w Łodzi nie było!
Połączenie magii i burleski czyli show współtworzone przez Radosława Hoffamana i Rose de Noir, czyli jednego z najlepszych iluzjonistów – mentalistów oraz topową polską performerkę burleski.
Brokat pióra i cekiny tym w bardzo magicznej oprawie. Podczas tego wieczoru będziesz podziwiać zarówno pokazy magii i burleski. Zdziwienie, niedowierzanie, śmiech czy strach to tylko niektóre z emocji, które na Ciebie czekają.
Przenieście się w ten klimat prosto do klubu Kij na fantastyczny spektakl, podczas którego zobaczycie trójkę niesamowitych Polskich artystów.
Radosław Hoffamn – nazwisko, którego nie trzeba przedstawiać Polskiej publiczności. Iluzjonista, mentalista oraz inicjator wielu magicznych wydarzeń w naszym mieście, obecnie mieszkający w Wielkiej Brytanii,
Velvet Rose – najdłuższe nogi polskiej burleski, które tego wieczoru poniosą Was w krainę marzeń,
Rose de Noir – organizatorka całego zamieszania, która na każdej edycji zaskakuje nowościami wiec i tym razem zaczaruje Was!
Wieczór poprowadzi niesamowita i charyzmatyczna kobieta czyli Owacja!
Impreza będzie składała się z trzech części rozdzielonych przerwami, w czasie których zapraszamy do skosztowania koktajli w wykonaniu naszych utalentowanych barmanów.
Zapraszamy Was od godziny 20:00, start show planowany jest na godzinę 20:45.
Bilety:
VIP czyli przy samej scenie 100zł (ilość bardzo mocno ograniczona!)
Standard 75zł
Zakup biletu mailowo: rosedenoir@vp.pl
Ilość miejsc ograniczona!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →