Loscil (CA) w Pardon, To Tu | 27.02.2023 | Jedyny Koncert w Polsce

27 lutego 2023, Poniedziałek

Pardon, To Tu

Madalińskiego 10 / 16, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Z wielką przyjemnością zapraszamy pod koniec lutego 2023 r. na jedyny w Polsce koncert kanadyjskiego kompozytora i mistrza budowania ambientowych dźwiękowych pejzaży Scotta Morgana aka LOSCIL. Będzie to jego pierwsza po czterech latach trasa koncertowa i cieszymy się, że po raz pierwszy wystąpi w Pardon, To Tu. Zapraszamy bardzo serdecznie!!
▶ Data: Poniedziałek, 27.02.2023
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).
▶ Loscil
LOSCIL to projekt muzyki elektronicznej kanadyjskiego kompozytora i artysty multimedialnego Scotta Morgana. Przez ponad 20 lat Morgan zbudował solidny katalog prac pod pseudonimem LOSCIL, luźno obejmujący gatunki muzyki ambient, klasycznej i elektroakustycznej. Od 2001 roku zdecydowana większość albumów LOSCIL, w tym LP z 2021 roku, Clara, została wydana przez cenione amerykańskie wydawnictwo Kranky.
Oprócz kluczowych wydawnictw dla wytwórni Kranky, takich jak “Plume”, “Endless Falls”, “Sea Island” i “Monument Builders”, Morgan wyprodukował także liczne projekty specjalne, remiksy i współpracował z innymi wytwórniami, takimi jak Ghostly International i Glacial Movements oraz artystami, w tym Ryuichi Sakamoto, Murcof/Vanessa Wagner, bvdub, Sarah Neufeld, Daniel Bejar, Rachel Grimes i Lawrence English.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →