Life Balance Congress: Koncert Zeusa

7 lipca 2023, Piątek

TR Warszawa

Marszałkowska 8, Warszawa

Start: godz. 9:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 7 lipca 2023 roku Zeus wystąpi w Warszawie na Life Balance Congress w Warszawie. Zeus (wł. Kamil Rutkowski) to raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi i działający na scenie od 1998 roku. 
Od 2006 roku współtworzy skład Pierwszy Milion wraz z Joteste. W 2012 roku rozpoczęli oni działalność jako wydawnictwo płytowe o tej samej nazwie.
Raper ma na koncie dwa mixtape’y wydane pod szyldem grupy Pierwszy Milion oraz siedem albumów długogrających. Krążki “Zeus. Nie żyje” oraz “Zeus. Jest super” wydane kolejno w 2012 i 2015 roku przez
długi czas cieszyły się w Polsce sporą popularnością, przez co oba uzyskały status Platynowej Płyty. Najpopularniejszym singlem artysty jest utwór “Hipotermia”, do którego klip zanotował już ponad 26 miliony wyświetleń
w serwisie YouTube. W roku 2022 ukazał się ostatni album “W poszukiwaniu siebie”, który trafił na sam szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce. 

Wstęp na wydarzenie od 18 roku życia 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Life Balance Congress: Koncert Zeusa | 7 lipca 2023, Piątek, TR Warszawa

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →