Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych: KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę "Dziękuję"

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych: KRÓL – koncert w ramach trasy promującej płytę „Dziękuję”

16 lipca 2021, Piątek

Plac Zebrań Ludowych

Plac zebrań ludowych, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych
Zapraszamy na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: sanah, MROZA, duetu Kwiat Jabłoni, zespołu LemON, Nosowskiej oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, porywającego pop-soulową “Aurą” Mroza, czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty zespołu LemON, KRÓLA, BARANOVSKIEGO, Nosowskiej oraz
wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorzy cyklu to Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury. Partner Letnich Brzmień to galeria handlowa Forum Gdańsk i multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW. Impreza została objęta także Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska (www.gdansk.pl). Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, trojmiasto.pl oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
26 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”
4 lipca 2021 – MROZU
9 lipca 2021 – Nosowska
11 lipca 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
16 lipca 2021 – KRÓL
17 lipca 2021 – sanah
24 lipca 2021 – Paweł Domagała
30 lipca 2021 – Fisz Emade Tworzywo
31 lipca 2021 – BARANOVSKI
1 sierpnia 2021 – Jazz Band Młynarski – Masecki
6 sierpnia 2021 – Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
7 sierpnia 2021 – LemON
13 sierpnia 2021 – KARAŚ/ROGUCKI
Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.pl


Zobacz także