LETNIE BRZMIENIA 2023: WARSZAWA

LETNIE BRZMIENIA 2023: WARSZAWA

28 lipca 2023, Piątek

PGE Narodowy

al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Start: godz. 17:00

Podziel się:

LETNIE BRZMIENIA 2023 W TWOIM MIEŚCIE
WARSZAWA / 28–29.07.2023 / błonia PGE Narodowego
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!
W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Warszawie spotykamy się 28 i 29 lipca na błoniach PGE Narodowego, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

W Warszawie zagrają: MROZU, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Brodka, Natalia Szroeder, KARAŚ/ROGUCKI, Rubens, ARS LATRANS Orchestra, Zalia, jucho, Szczyl, Rosalie., Daria ze Śląska.
BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki.

W połowie kwietnia zostanie ogłoszony cały program wydarzenia wraz z harmonogramem koncertów oraz informacjami o biletach jednodniowych. Więcej na www.letniebrzmienia.pl.

KARNETY:
299 zł – REGULAR dostępne od 1.02.2023 (godz. 12.00) do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów
359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00)

Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.
Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Partner Letnich Brzmień to PGE Narodowy. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, Warsawholic, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.
Media społecznościowe:
www.instagram.com/letniebrzmienia
www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →