Krzyk spod ziemi

Krzyk spod ziemi

25 marca 2023, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Black metal w Schronie Muzycznym MASH zaprezentują trzy niesamowite zespoły:

Lęk – black metalowa kapela z Rudy Śląskiej powstała w 2012 roku. Mamy na swoim koncie trzy pełne albumy: Sweven 2014, Shadows of Black Souls 2017 i najnowszy Sennych sploty smutków 2020. Pozostałe pozycje to demo z 2012 The Solitary Elect of Darkness, oraz EP The Eerie One 2019. Gramy klasyczny black metal z zamiłowaniem do melodyjnych rozwiązań.

Lęk – Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives (metal-archives.com)
Lęk | Facebook

Downfall Of Gods – zrodzony z czystej pasji przez dwóch muzyków przez wiele lat ukrywał w odmętach śląskich garaży. W tamtym czasie powstały dwa materiały – demo “Iter” oraz Ep “Relevium”. Downfall Of Gods pozostałby w podziemiu jednak 2018 rok przyniósł odrodzenie. Skład zespołu zasiliła świeża krew a nagrane wcześniej utwory nowych interpretacji. Teraz wychodzimy z cienia by uderzyć z nową siłą.

Downfall of Gods | Bandcamp
Downfall of Gods | Metallum

PATERNA SPIRITUUM – powstaliśmy, by grać PAGAN BM, gramy ok. 6 lat z przerwami, a po zawirowaniach związanych z brakiem na rynku wtórnym muzyków, udało nam się nagrać pierwszy materiał „Noc Grozy”, który wydaliśmy sami i dostępny jest tylko na koncertach więc… Widzimy się na koncertach!

PATERNA SPIRITUUM | Facebook

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Krzyk spod ziemi | 25 marca 2023, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →