Klub Komediowy dla biznesu – znów w Q1 mi nie wyszło

28 lutego 2023, Wtorek

Klub Komediowy

Nowowiejska 1, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart i Biznes zapraszają na wieczór komediowo-biznesowy, w którym zrobimy Q1 review w naszym wydaniu.
​​Powracamy z kolejną odsłoną cyklu spektakli improwizowanych, gdzie komicy próbują coś mówić o biznesie. Zagramy dla Was spektakl wymyślany na żywo, który garściami czerpie z openspace’owych mitów, freelancerskich wymówek, przypałów eventowych i przetargowych fuck’upów. Improwizowane scenki będą przeplatane piosenkami ze świata korporacji. Będziecie mogli nam podrzucać tytuły piosenek, m.in. „Co śpiewa księgowa przed końcem roku budżetowego?”. W skrócie: pokażemy, dlaczego trudne tematy z firmy najlepiej opowiadać przez spektakl komediowy, oraz jak w niestandardowy sposób rozluźnić atmosferę w zespole.
Jako Klub Komediowy trzymamy się dewizy, że zobaczymy się po tym wieczorze na Twojej firmówce!
Bilety: 40 zł
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →