Jazz Arround – w każdy wtorek w MOXO

7 marca 2023, Wtorek

MOXO Restaurant and Club

Żelazna 51/53, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

We wtorki rozpoczynamy nowy tydzień w MOXO.
Gramy jazzowo, miło i przyjemnie i nastrajamy na cały tydzień.
Tego dnia usłyszycie JAZZ BAND – wyjątkową grupę artystów,
którzy zebrali swoje doświadczenia z najlepszych, muzycznych miejsc na mapie świata.
Restauracja zaprasza od godziny 12:00
Band zagra od godziny 21:00
Rezerwacje:
emenago.com/i/moxowarsaw
MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →