Jamsession w KontenerART

17 września 2020, Czwartek

KontenerART

ul. Ewangelicka, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Ruszamy jak co roku z cyklem kilkunastu JAMSESSION !

Zapraszamy was na tęczowe jam session z okazji #pridemonth. Queerowa muzyka zabrzmi na kontenerach dzięki prowadzącym Mewa Topolska i Lelita Petit. W planach na ten wieczór mamy show przygotowane przez Brokatowe Damy i przyjaciół, m.in. tańczącą drag queen Airę i projektanta Krayon Nestvarno.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi że możemy napisać: Wraca Jam session w KontenerArt! Grasz, śpiewasz, performujesz i lubisz się tym dzielić? Chcesz potańczyć z przyjaciółmi lub posłuchać żywiołowej muzyki? To wszystko możesz robić w czwartek na Jamie od 19:00.
To wydarzenie skupia wokół siebie ludzi muzyki i sztuki od kilku lat. Celem jest integracja na naszej scenie i dobra zabawa, bez uprzedzeń, i z otwartą głową. Na co drugi jam session zapraszamy innego artystę prowadzącego, inicjatora dzięki któremu charakter takiego jam session jest ukierunkowany i zawsze można liczyć na zaskoczenie i inne brzmienia. Łącznie będzie sześciu prowadzących , każdy z innego zakątka muzyki. Od piosenki aktorskiej i jazz aż po rock, world music i folk.
Wstęp na wydarzenie i uczestnictwo w nim jest darmowe, nie obowiązują zapisy, a sprzęt w postaci gitar, wzmacniaczy, perkusji i klawiszy jest na miejscu i gotowy do użytku. Zapraszamy amatorów i profesjonalistów do wspólnej improwizacji.
Aktywator-kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury
Projekt dofinansowany ze środków miasta Poznania
#poznanwspiera


Zobacz także