INCLUSION + KILLSORROW + KINLESS | KONCERT PREMIEROWY | Kraków | Klub Alchemia

INCLUSION + KILLSORROW + KINLESS | KONCERT PREMIEROWY | Kraków | Klub Alchemia

1 października 2022, Sobota

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Po graniu na Dużej Scenie Pol’And’Rock przyszedł czas na koncert premierowy na własnym podwórku:
▾ Mamy przyjemność zaprosić Was na premierę naszej debiutanckiej płyty (LP) pt. The First Sound of Mars!
▾ Razem z nami wystąpią nasi znajomi z Killsorrow i Kinless!
▾ Zapraszajcie znajomych i celebrujcie to wydarzenie razem z nami! Szykuje się energiczna noc wypełniona po brzegi ciężkim Rock’N’Rollem!
▾ Na koncercie będzie można zakupić płyty oraz koszulki i gadżety zespołów.
▾ Wejście: 30 zł – bilety dostępne na bramce w dniu koncertu.
▾ O płycie:
THE FIRST SOUND OF MARS
To nasz debiutancki album długogrający, nad którym pracowaliśmy przez ponad 2 lata. Znajduje się na nim 9 kompozycji, które są ze sobą połączone i razem tworzą jedną opowieść. Jest to nasze najbardziej progresywne, a zarazem melodyjne wydawnictwo, które wypełnione jest energią, przestrzenią i emocjami. Trzonem płyty są intrygujące linie wokalne położone na ciężkich gitarowych riffach oraz ciasnej sekcji rytmicznej. Ukoronowaniem tego klasycznego już dla nas stylu są syntezatory, sample, efekty, a także dźwięki pochodzące z misji kosmicznych NASA – w tym odgłosy zarejestrowane przez łaziki na powierzchni Marsa. To ponad 46 minut tego, co najlepsze w Inclusion.
To dla nas bardzo ważna płyta. Nie możemy doczekać się aż usłyszycie ją w całości!

▾ INCLUSION:
Inclusion to podkrakowski zespół grający muzykę z gatunku Alternative Metal, pełen rytmicznych i melodycznych rozwiązań, posiadający na koncie trzy EPki: „Nieśmiertelny”, „Skybound” i ,,Tales of Deliverance”. Grupa zagrała wiele koncertów w Polsce oraz za granicą. Na początku 2019 roku Inclusion było headlinerem wydarzenia Ruhrcomer Kick-Off Event, który odbył się w Niemczech. Do sukcesów zespołu należy wymienić m.in.:
▾ zajęcie trzeciego miejsca na czeskim przeglądzie Líheň Festival 2019,
▾ otrzymanie statuetki im. Tadeusza Nalepy na Rockowej Nocy 2019 w Rzeszowie,
▾ zajęcie drugiego miejsca na Muzycznej Jesieni 2019 w Grodkowie,
▾ a także drugiego miejsca wraz z nagrodą publiczności i nagrodą za najlepszy cover podczas Festiwalu Wielki Ogień 2021.
W lipcu 2022 roku Inclusion zdobyło Złotą Kosę wygrywając Antyfest Antyradia, co pozwoliło zagrać na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival.
Elementami charakterystycznymi dla twórczości zespołu są emocje oraz energia, która niezmiennie wypełnia koncerty. Muzyka oparta jest na głośnych gitarowych riffach, ciasnej sekcji rytmicznej oraz melodyjnym wokalu. Zachowuje muzyczną przestrzeń z ciężkim, nowoczesnym brzmieniem. Inclusion to piątka przyjaciół, których łączy ogromna pasja do muzyki i dobrej zabawy.
▾ YouTube:
www.youtube.com/c/InclusionOfficial/videos
▾ Instagram:
www.instagram.com/inclusionofficial/

▾ KILLSORROW
☢️☢️ Killsorrow – Ci którzy ich jeszcze nie widzieli mają okazję nasycić uszy radioaktywnymi odpadami dźwięków wprost od krakowskiego zespołu. Będzie też okazja usłyszeć dwa premierowe utwory ze zbliżającej się płyty oraz kupić nowe koszulki, czapki, papier toaletowy i cukier w przystępnych cenach!
☢️☢️Stay radiant! ☢️☢️
▾ YouTube:
www.youtube.com/c/Killsorrowband
▾ Instagram:
www.instagram.com/killsorrow/

▾ KINLESS
Kinless to pandemiczny projekt czwórki facetów z zupełnie innych światów. Powstały praktycznie stuprocentowo zdalnie materiał prezentuje zupełnie inne podejście do muzyki od standardowego łojenia zwrotka-refren-zwrotka-refren, zachowując jednak spójność popartą latami występowania w krakowskich klubach w ramach innych projektów. Od ciężkich riffów, melodycznych motywów przez egzotyczne wtrącenia, nieparzyste metra aż po refreny które chce się nucić jeszcze zanim utwór się skończy, ta muzyczna mieszanka jest w stanie zadowolić praktycznie każdego. Wyróżnieni na krakowskim festiwalu „Przystanek Mistrzejowice”, nagrodzeni drugim miejscem na festiwalu „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz laureaci nagrody za najlepszą aranżację utworu zespołu Breakout na festiwalu „Rockowa Noc” w Rzeszowie, nie cofną się przed niczym żeby zrobić na scenie całkowite show.
27 maja miała miejsce premiera pierwszego podwójnego singla zespołu Absolution/Company Policy.
▾ YouTube:
www.youtube.com/channel/UCzZNTnDJUgkCV16Tg7KZ-RA
▾ Instagram:
www.instagram.com/kinlessband/
Timeline:
18:30: bramki
19:00 – 19:30: Kinless
19:45 – 20:30 – Killsorrow
21:00: Inclusion

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →