Hypnotic Brass Ensemble

Hypnotic Brass Ensemble l Niebo, Warszawa

28 października 2021, Czwartek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 5.12.2020 PRZENIESIONY na 28.10.2021

Distorted Agency prezentuje:

Hypnotic Brass Ensemble (US)

W 2019 roku Hypnotic Brass Ensemble świętowali swoje dwudziestolecie nagrywając szósty studyjny album, którego premiera odbędzie się w lutym. Na trasie promującej „Bad Boys Of Jazz” nie mogło zabraknąć Warszawy, którą bracia kochają z wzajemnością. Nowe kawałki będzie można usłyszeć na żywo 8 kwietnia w Niebie!

HBE przez lata wyrobili sobie opinię jednego z najlepszych brassowych składów na świecie, dzięki czemu współpracowali m.in. z Princem, Gorillaz, Erykah Badu, Macy Gray czy Mos Defem. Ich muzyka splata funk, dub, hip-hop, soul i jazz – który, jak mówią, jest obecny w każdej odmianie muzyki afroamerykańskiej. Jednak to w czym bracia – synowie Phila Cohrana z legendarnego Sun Ra Arkestra – są najlepsi, to występy na żywo. Całkowita swoboda, kunszt i dzika energia. Nie do przegapienia!

Hypnotic Brass Ensemble l Niebo, Warszawa | 28 października 2021, Czwartek, NIEBO

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także