HELLO TU NITA | 21.03 | BARdzo bardzo

HELLO TU NITA | 21.03 | BARdzo bardzo

21 marca 2023, Wtorek

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

HELLO TU NITA znasz mnie z TikTok nicka!
nita zadebiutowała właśnie singlem “Wars” i rozpoczyna promocję swojego debiutanckiego albumu “Nitki”!
Podczas koncert zaprezentuje premierowo większość materiału z zapowiadanego krążka, który ukaże się jeszcze w tym roku!

BIO:
nita, a właściwie Anita Dudczak to debiutantka, którą z całą pewnością warto zapamiętać. Po latach szkolenia swojego warsztatu m.in. w Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz prężnej działalności w social mediach, nita wchodzi na rynek muzyczny pod szyldem wytwórni Kayax. Wokalista, tekściarka, kompozytorka, osobowość social mediowa i sceniczna, tworzy swój własny, unikatowy styl. Odważne, czasem zuchwałe teksty i elektroniczne, nieoczywiste brzmienia są tym, w czym czuje się najlepiej.
Artystka już zyskała szerokie grono fanów na TikToku oraz Instagramie, gdzie dzięki publikacjom muzycznych treści zgromadziła wokół siebie blisko 700 tys. obserwujących. nita pracuje właśnie nad swoim pierwszym albumem zatytułowanym „Nitki”, za którego produkcję muzyczną odpowiada Bartek Marszałek.
nita pochodzi z małej miejscowości, gdzie każda odmienność była mocno osądzana. Wiele razy na swojej drodze spotkała doradców, którzy widzieli jej życiową drogę lepiej niż ona sama. Dzisiaj głośno mówi o tym, czego chce i co czuje. Dobrze rozumie i komentuje problemy dotyczące jej pokolenia.
BILETY: 35 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →