Hatha Yoga (online) – Artem Nakonechnyi

28 maja 2020, Czwartek

Online

, Online

Start: godz. 18:30

Podziel się:

HATHA JOGA W DOMU online – Artem Nakonechnyi

wtorek, g. 19:30 – 20:45
czwartek, g. 18:30 – 19:45
sobota, g.9:00 – 10:15

Kochani! Nie ma co czekać na „lepsze czasy”. Działajmy już dziś.
Wiadomo – online nie jest tak fajnie, jak w osobistym Kontakcie, ale jak się nie ma, co się lubi…

SZCZEGÓŁY! (czyli ta najbardziej skomplikowana część, ale jak wiadomo: dla chcącego nic trudnego… Zatem wierzymy, że przy odrobinie dobrych chęci opanujemy materię). ;)

Każda Osoba, która będzie chciała wziąć udział w zajęciach online, KAŻDORAZOWO (przed każdymi zajęciami!) proszona jest o wysłanie MAILA DO PROWADZĄCEGO na adres: artem.kosmo@gmail.com
W mailu zwrotnym otrzymacie link do wydarzenia, który należy odpalić parę minut przed planowanymi zajęciami
oraz informacje dotyczące aplikacji, która posłuży Wam do logowania oraz płatności!

PŁATNOŚĆ:

Możecie skorzystać z:
a) karty Multi Sport (posiadacze takowej, proszeni są o wygenerowanie JEDNORAZOWEGO KODU – możecie go pobrać zgodnie z instrukcją na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ (po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto).

b) jednorazowego wejścia: 10 zł :)

* POSIADACZE KARNETÓW – Kochani, żeby nie komplikować i tak już skomplikowanej sprawy, karnety nie obowiązują na zajęcia online ale są PRZEDŁUŻONE!!! – będziecie je mogli wykorzystać po powrocie z kwarantanny).

Brzmi skomplikowanie ale wierzymy, że jak już przebrniemy przez pierwsze zajęcia online, to potem będzie już tylko z górki…
Cokolwiek by się nie działo warto spróbować!
Zatem DO DZIEŁA NAJMILSI! ♥

_____
O ZAJĘCIACH

By uzyskać maksymalny efekt ćwiczeń i cel nadrzędny jakim jest zdrowie oraz dobra forma naszego ciała i ducha, potrzebna jest regularna praktyka.
Czasy jakie są, każdy widzi ale to wcale nie znaczy że możemy spocząć na przysłowiowych laurach… ;) W domu także możemy zadbać o naszą formę i dobre samopoczucie. Potrzebujemy teraz tego bardziej niż kiedykolwiek…
Zachęcamy Was do skorzystania z zajęć Hatha Yoga online prowadzonych bezpośrednio w Waszych domach przez Artema! ;)

W nagrodę za Wasz wysiłek otrzymacie podwyższoną wydajność organizmu, ruchomość i elastyczność stawów i grzbietu, odporność fizyczną i psychiczną, poprawę pracy gospodarki hormonalnej, piękne ciało, a także wewnętrzny spokój. :)

Uczulamy Was tylko na jedno.
PROSIMY! Róbcie wszystkie ćwiczenia w granicach własnych możliwości! Dbając o swój komfort i dobre samopoczucie. Przez internet trudniej zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Chcemy Was mieć w jednym kawałku po powrocie z kwarantanny! ;)

O PROWADZĄCYM:
Artem Nakonechnyi kształcił się w różnych szkołach jogicznych na terenie Ukrainy (m.in. Balance Joga). Wieloletni nauczyciel jogi na Ukrainie. Prowadził także warsztaty na różnych festiwalach, jak: AVATAR, Vedalife, Etno drum, itp. Do asan podchodzi z punktu widzenia terapii i biomechaniki oraz prawidłowej konstrukcji sekwencji opartych na pracy mięśni agonistycznych i antagonistycznych.

POKAZ FINAŁOWY ARTEMA W KONTAKCIE:
https://www.facebook.com/watch/?v=2329435114049497


Zobacz także