Happysad – Inaczej we Wrocławiu!

9 marca 2023, Czwartek

Synagoga Pod Białym Bocianem we Wrocławiu

Pawła Włodkowica 7, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Happysad – Inaczej we Wrocławiu!
Zespół Happysad, którego koncerty chwalone są za wyjątkowo żywiołową i poruszającą atmosferę, wyrusza w być może najbardziej emocjonalną trasę w swojej historii. Tej wiosny zaprezentują się w wersji „Inaczej”. Na tę okoliczność do prezentacji swojej twórczości wybrali sale z miejscami siedzącymi i wyjątkowy program, sentymentalny, melancholijny, z dyskretnymi, alternatywnymi aranżacjami.
We Wrocławiu spotkamy się 9 marca w klimatycznych wnętrzach Synagogi pod Białym Bocianem przy ul Włodkowica 7
„Ponad rok temu zagraliśmy mini koncert w jednej ze stacji radiowych. Musieliśmy ograniczyć instrumentarium, zagrać zdecydowanie ciszej, bez wrzeszczących przesterów, ściany gitar, hałasu blach. Zaskoczeni byliśmy, jak wszystkie grane tego wieczoru utwory zyskiwały na interpretacji. Z jaką uważnością każdy z nas traktował swój instrument i jak dobrze poczuliśmy się w tej aurze. Wtedy zrodził się pomysł koncertów Happysad Inaczej. Chcemy powtórzyć ten klimat, bo jest dla nas bardzo inspirujący i satysfakcjonujący” – tłumaczy genezę powstania pomysłu Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.
Publiczność może liczyć na utwory rzadko pojawiające się na koncertach, ale nie zabraknie także odświeżonych wersji utworów dobrze znanych.
9.03.23 godz.20.00 Synagoga pod Białym Bocianem, ul. Włodkowica 7
HAPPYSAD Inaczej
bilety: 120 zł – I pula, 140 zł – II pula

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →