Happysad Inaczej - Toruń

Happysad Inaczej – Toruń

17 marca 2023, Piątek

OD NOWA Toruń

Gagarina 37a, Toruń

Start: godz. 20:00

Podziel się:

miejsce koncertu:
Od Nowa
ul. Jurija Gagarina 37a, 87-100 Toruń
wstęp: 19:00, start: 20:00
bilety: 120. zł – I pula
Zespół Happysad, którego koncerty chwalone są za wyjątkowo żywiołową i poruszającą atmosferę, wyrusza w być może najbardziej emocjonalną trasę w swojej historii. Tej wiosny zaprezentują się w wersji „Inaczej”. Na tę okoliczność do prezentacji swojej twórczości wybrali sale z miejscami siedzącymi i wyjątkowy program, sentymentalny, melancholijny, z dyskretnymi, alternatywnymi aranżacjami.
W Toruniu spotkamy się 17 marca w klimatycznych wnętrzach Sali Kinowej Akademickiego Centrum Kultury Od Nowa przy ul. Gagarina 37A.
„Ponad rok temu zagraliśmy mini koncert w jednej ze stacji radiowych. Musieliśmy ograniczyć instrumentarium, zagrać zdecydowanie ciszej, bez wrzeszczących przesterów, ściany gitar, hałasu blach. Zaskoczeni byliśmy, jak wszystkie grane tego wieczoru utwory zyskiwały na interpretacji. Z jaką uważnością każdy z nas traktował swój instrument i jak dobrze poczuliśmy się w tej aurze. Wtedy zrodził się pomysł koncertów Happysad Inaczej. Chcemy powtórzyć ten klimat, bo jest dla nas bardzo inspirujący i satysfakcjonujący” – tłumaczy genezę powstania pomysłu Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.
Publiczność może liczyć na utwory rzadko pojawiające się na koncertach, ale nie zabraknie także odświeżonych wersji utworów dobrze znanych.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →