GŁĘBOKI WDECH: AN ON BAST | GIGEE | SEB

22 czerwca 2024, Sobota

W/W Wdech Wydech

Wyspa Słodowa 7, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Powracamy z imprezami na dachu! Już 22 czerwca odbędzie się pierwszy GŁĘBOKI WDECH sezonu i wielkie otwarcie tanecznego cyklu w oświetleniu neonów. Czeka Was jak zwykle niesamowity line-up i zabawa pod gołym niebem.

Na dachu Wyspy Słodowej pojawi się ze swoim niesamowitym, analogowym live actem An On Bast. To polska performerka i producentka, live act’erka zafascynowana nieskończonymi możliwościami brzmienia, nieustannie ewoluująca, nie przestając zadziwiać swoją publiczność. Od 2006 roku lawiruje między odcieniami techno, house, ambientu i nie tylko. Anna wystepowała na Ibizie czy Garbiczu, jest wspierana przez samego Carla Coxa.

Oprócz szalenie utalentowanej An On Bast, na dachu powitamy po raz pierwszy GIGEE, zdolną dj-kę z Polski, która na codzień mieszka w Paryżu, gdzie co weekend podbija serca setek klubowiczów. Jej sety to mocna mieszanka melodyjnego techno i progressive house, a jej produkcje mają stałe miejsce na playlistach edytorskich Spotify.

An On Bast (LIVE ACT)
RA: ra.co/dj/anonbast/
SC: soundcloud.com/an_on_bast

GIGEE
RA: ra.co/dj/gigee
SC: soundcloud.com/gigee6

SEB
FB: www.facebook.com/seb.rodrigezz

____________________________

DATA: 22 czerwca 2024
DOORS: 22:00
END: 5:00
WYDARZENIE: +21
MIEJSCE: Wdech/Wydech Rooftop, wyspa Słodowa 7, budynek Concordia Design, 5 piętro
PARTNERZY: C&C Bookings | Porsche | Chivas | Corona.

GŁĘBOKI WDECH: AN ON BAST | GIGEE | SEB | 22 czerwca 2024, Sobota, W/W Wdech Wydech

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →