GAYA #2: Tommy Gustav

GAYA #2: Tommy Gustav

15 lipca 2022, Piątek

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:59

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Witaj, to ja GAYA.
Powracam do LABu spowita soczystą zielenią i hipnotyzującym fioletem. W maju wybudziłam roślinność z zimowego letargu, teraz czas by pokazała swoją pełną gamę kolorów. Wraz z nadejściem lata każdy pąk zakwitnie, a drzewo rozłoży swe gałęzie, by ukoić umęczonych upałem wędrowców.
LAB ponownie zakwitnie tęczowym mirażem, a ja uchylę kolejnego rąbka mojej słodkiej tajemnicy. Zanurz się ze mną w orzeźwiającym potoku i mistycznej mgle. Jednym gestem zasieję tęczę i poskromię wiatr. Podołasz tej mocy barw?
To już drugie spotkanie z GAYą, które niewątpliwie zostanie z Tobą na zawsze. DJka Lili Hauser wraz z przyjaciółmi ponownie odda hołd zmysłowej i pachnącej kwiatami naturze.
Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów. Tłem do pełnej mistycyzmu i pasji muzyki będą nieziemskie dekoracje autorstwa Lili Hauser i Klaudyny Rajewskiej. GAYA ma dla Ciebie również niespodziankę od gościa specjalnego, Michała Nowackiego.
Czego możesz się spodziewać? I tym razem GAYA pozostanie tajemnicza, by deszczem spadających gwiazd powitać Cię już w piątek 15.07.2022, kiedy nadejście nocy załagodzi ciepło dnia. Muzyczny rytuał odbędzie się w ponownie postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. Kto wie, może miniesz Gayę przechadzającą się w mglistym lesie?

FB: GAYA SPACE
IG: gaya_space

Podczas drugiej edycji zagrają dla Was:
Conjunction
Jan Walkowiak
Bobby Axelrod
Lili Hauser b2b Hubert Stan
Tommy Gustav
Michał Łęcki (Nimm1/2)

Team GAYA:
Organizatorzy: Jakub Troć, Lili Hauser
Video i grafika: Marcin Bielaczyk, Roch Adamczak, Jakub Troć
Scenografia: Lili Hauser, Klaudyna Rajewska, Michał Nowacki
GAYA Track: Jan Walkowiak

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

GAYA #2: Tommy Gustav | 15 lipca 2022, Piątek, Projekt LAB

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →