FURIOZO – Man looking for trouble

26 stycznia 2023, Czwartek

Resort Komedii

Bielańska 1, Warszawa

Start: godz. 21:15

Podziel się:

Przyjdź na zjawiskowy work in progress o Furiozo- agresywnym kibolu na drodze do zdrowej męskości. To pierwszy krok w drodze do napisania pełnoformatowego spektaklu, zobacz jak Piotr Sikora upaprany w farbie swojej kreatywności rzuca się na niewidzialne płótno po to by odkryć kim dokładnie jest Furiozo i o czym jest spektakl. Z garści pomysłów przetrwa tylko kilka i spektakl który zobaczysz za każdym razem będzie czymś unikatowym – w tej formie na pewno już się nie powtórzy ponieważ każdy work in progress będzie dość inny. Te pierwsze spektakle są zawsze najciekawsze- będziesz mógł/mogła uczestniczyć w magii powstania czegoś z zupełnie niczego. Kilka pomysłów, garść rekwizytów i nieodłączny optymizm Piotra – czego trzeba nam więcej?
Finalnie spektakl będzie prezentowany na festiwalu w Edynburgu w 2023 roku.

“Mimo tego, że to dopiero work in progress – cała publiczność świetnie się bawiła. Spektakl angażuje widzów, bawi, a momentami nawet rozczula.”
“Tytułowy Furiozo grozi, bawi, wciąga w kłopoty, uwodzi czułością i romantyzmem.”
“Ciekawa podróż z głównym bohaterem, ktory bawi, wzrusza i lekko przeraża.Warto to zobaczyć i przeżyć.
Piotr Sikora komik i improwizator związany z Klancykiem i Hofesinką. Odbył intensywny trening w zakresie teatru fizycznego studiując we Włoszech, USA i Wielkiej Brytanii. Pasjonuje się teatralnym aspektem klauna, głupca, poczciwego idioty i eksploruje tę figurę w swoich autorskich spektaklach komediowych: “Boy- Looking For Friends”, “Studium Cringe-u Dr Floppenhaimera” i spektaklu który prezentował na australijskim fring-u w Adelaide i Nowej Zelandii “Peter- Trzeźwy Wampir”.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →