FESTIWAL MOCY – NOC KUPAŁY – ORION ORIENT x MARCIN KWAZAR

23 czerwca 2024, Niedziela

Sienkiewiczówka Oblęgorek

Parkowa 5, Stawiszyn

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Festiwal muzyczny w Oblęgorku, przy Sienkiewiczówce, łączy tradycję Nocy Kupały – święta urodzaju, płodności i miłości, z nowoczesnymi muzycznymi wydarzeniami. W trakcie festiwalu uczestnicy mogą cieszyć się zarówno dynamicznymi występami na żywo, jak i tradycyjnymi obrzędami, co ma symbolizować oczyszczenie z negatywnych energii i ochronę przed chorobami.

Na scenie Mystic, festiwal zaprasza do przeżycia unikalnych muzycznych doświadczeń, począwszy od hipnotyzujących dźwięków handpanów, przez intensywne elektroniczne brzmienia w transowych aranżacjach. Będzie można również doświadczyć różnorodności world music, zanurzyć się w dźwiękach jungle, poczuć puls dubu i innych stylów muzycznych, które transportują słuchaczy w różne zakątki świata. Zapraszamy do wspólnego świętowania i doświadczania magii muzyki w połączeniu z duchowością i zdrowym stylem życia.

Artyści:

Paweł Gajewski HANDPAN
Dj Jahdas
Trance Ceremony Kinior & Saren
Marcin Kwazar
Orion Orient

FESTIWAL MOCY – NOC KUPAŁY – ORION ORIENT x MARCIN KWAZAR | 23 czerwca 2024, Niedziela, Sienkiewiczówka Oblęgorek

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →