FDK | Spotkania Miłośników Gier Elektronicznych

FDK | Spotkania Miłośników Gier Elektronicznych

17 listopada 2022, Czwartek

Fantastyczny Dom Kultury

Okólna 169, Toruń

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Jeśli macie ochotę uciec w świat wirtualnej rzeczywistości i poczuć się jak główny bohater wielu fantastycznych historii, to mamy coś specjalnie dla Was! Ruszamy z kolejnym cyklem „Spotkań Miłośników Gier Elektronicznych”. Nieważne czy wolicie konsole, czy gry komputerowe, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!
Zachęcamy do zbierania się w zespoły na wspólne granie w gry sieciowe. O planach na najbliższe spotkanie informujemy poprzez posty w wydarzeniu na Faceebooku. Jeżeli planujecie przyjść z własnym sprzętem, polecamy pobrać odpowiednie oprogramowanie przed spotkaniem, ale oczywiście na miejscu dostępny jest światłowód.
Mamy dla Was konsole Xbox One, Xbox Series X (wraz z gamepassem) oraz Nintendo Switch. Chętnie odpalimy też gry i konsole, które przyniesiecie ze sobą!
Terminy spotkań (czwartki) – I termin: 4 sierpnia 2022 roku, II termin: 11 sierpnia 2022 roku, III termin: 18 sierpnia 2022 roku, IV termin: 25 sierpnia 2022 roku | Czas trwania: 17:30-20:30 | Wydarzenie od 12 rok życia lub dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunem
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →