FDK | Klub Miłośników Gier Planszowych

FDK | Klub Miłośników Gier Planszowych

22 listopada 2022, Wtorek

Fantastyczny Dom Kultury

Okólna 169, Toruń

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Lubicie poświęcać czas na zajęcia kreatywne? Jesteście tymi osobami, które podczas spotkania towarzyskiego zamiast prowiantu wyjmują kartonik z grą? Zdążenie na tramwaj nazywacie questem, a stanie w kolejce na poczcie otwiera w Waszej głowie nowe wątki fabularne? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć podczas kolejnego spotkania „Klubu Miłośników Gier Planszowych”!
Co tydzień spotykamy się, by odkrywać nowe planszówki i ogrywać ulubione pozycje. Zachęcamy Was do zbierania składów na konkretne tytuły w komentarzach w wydarzeniu na Facebooku.
Terminy spotkań (wtorki) – I termin: 2 sierpnia 2022 roku, II termin: 9 sierpnia 2022 roku, III termin: 16 sierpnia 2022 roku, IV termin: 23 sierpnia 2022 roku | V termin: 30 sierpnia 2022 roku | Czas trwania: 17:30-22:30 | Wydarzenie od 12 rok życia lub dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunem
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →