Erith - koncert premierowy / Wrocław / 17.03.2023

Erith – koncert premierowy / Wrocław / 17.03.2023

17 marca 2023, Piątek

Surowiec

Ruska 46A, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Koncert Erith, promujący fizyczne wydanie ostatniej płyty, czyli “Miasta Snów”. Podczas wydarzenia będzie można kupić ten album, ale jeśli nie będzie cię na koncercie, możesz zamówić “Miasto Snów” przez internet pod linkiem poniżej:
sklep.artefactmusic.pl/…/cd-erith-miasto-snow-2021
Erith nie gra zwykłych koncertów. Jej solo acty to elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Erith loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł. Jako laureatka konkursu Firestone – Headliners Of Tomorrow wystąpiła w 2019 na Open’er Festivalu, a w 2021 roku ukazał się jej drugi album – Miasto Snów.
W ciągu swojej kariery zagrała na takich wydarzeniach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce za granicą, m.in. w Berlinie, Lipsku, Pradze, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry). Jej debiutancki album Speed of Light (2018) został uznany jako jeden z najciekawszych debiutów na polskiej scenie muzycznej:
“Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach” – Piotr Stelmach – Program Trzeci Polskiego Radia

1 pula – 25 zł
2 pula – 30 zł
3 pula – 35 zł
4 pula – 40 zł – w dniu koncertu

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →