Dużym Fiatem po Warszawie | 1.08

1 sierpnia 2020, Sobota

Pałac Kultury i Nauki

Plac Defilad 1, Warszawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:

 

Legendarne Fiaty 125p powróciły na warszawskie ulice. Już dziś możesz poznać miasto trochę bliżej z pokładu zabytkowego żółtego Fiata, znanego z serialu „Zmiennicy”.

Kiedy: Codziennie przez cały sierpień, w godzinach: 11:00, 14:00, 18:00
Gdzie:
 Start spod głównego wejścia do Pałacu Kultury i Nauki
Czas trwania: 
2h
Limit miejsc (dla jednej wycieczki): 
32
Cena: 
99zł od osoby, bilet rodzinny 2+1 lub 2+2 (dla 2 rodziców i 1 dziecka do lat 18: 240zł; dla 2 rodziców i 2 dzieci do lat 18: 299zł)
Ważne! Wycieczka nie jest atrakcją prywatną, jest współdzielona z innymi uczestnikami.

Doświadczony przewodnik za kółkiem, szum wiatru we włosach, zazdrosne spojrzenia mijanych przechodniów i różnorodność Warszawy sprawią, że nie zapomnisz tej wycieczki przez długi czas. Startujemy spod Pałacu Kultury i Nauki i przez kolejne dwie godziny odwiedzimy kilka najważniejszych miejsc w stolicy. Nie zabraknie klasyki socrealu na MDM, sprawdzimy gdzie warszawiacy najchętniej spędzają ciepłe niedzielne popołudnia, zobaczymy skąd Stare Miasto wygląda najładniej, ocenimy czy szemrana Praga jest słusznie „złą sławą owiana”, a w drodze powrotnej rzucimy okiem na jeden z najpiękniejszych widoków na nowoczesną Warszawę. Czeka Was również niespodzianka w postaci wizyty w miejscu, w którym czas zatrzymał się w roku 1978, a wyposażenie i przedmioty PRL mogą uczyć, śmieszyć, lub rozczulać. Zapraszamy! Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń, to sprawdź naszą ofertę Maluchem po Warszawie.

Wycieczki odbywają się od poniedziałku do niedzieli o godzinach 11:00, 14:00 oraz 18:00.
Wycieczka potrwa 2 godziny. Startujemy z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie żółtych Fiatów. 

*Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do 18 r.ż. lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 18 r.ż. 

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!
 

Dużym Fiatem po Warszawie | 1.08 | 1 sierpnia 2020, Sobota, Pałac Kultury i Nauki

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także