Deus Mortem / Stillborn / Impure Declaration / 12.11 / Katowice

Deus Mortem / Stillborn / Impure Declaration / 12.11 / Katowice

12 listopada 2021, Piątek

P23 Katowice

Porcelanowa 23, Katowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Deus Mortem Official – mało kto wniósł u nas do muzyki ekstremalnej w ostatnich latach tyle świeżości, nie wychylając się przy tym poza jakże ortodoksyjne ramy gatunku, co oni. Dowodzony przez Necrosodoma (Anima Damnata, Plaga, Azarath) Deus Mortem czyni to z zabójczą perfekcją i to na absolutnie światowym poziomie; czego najlepszym dowodem jest „Kosmocide”, okrzyknięty przez krytyków płytą roku 2019.
Deus Mortem „Kosmocide” [full album]
www.youtube.com/watch?v=NgQVRdD-P6I
Stillborn – podkarpaccy zabójcy od ponad dwudziestu lat dumnie niosący sztandar chamstwa i bluźnierstwa każdym kolejnym wydawnictwem udowadniają, że nie bez przyczyny zaliczani są do absolutnej czołówki polskiej sceny ekstremalnej. Przed Wami Ci, którzy z jednej stron ordynarnie i bez skrupułów plują w twarz wszystkiemu i wszystkim; z drugiej strony oddając hołd tym największym.
Impure Declaration – pojawili się na polskiej scenie black/death stosunkowo niedawno i nie pytając się nikogo o zdanie stanęli dumnie w jednym szeregu obok Bestial Raids czy Temple Desecration. Jeśli nazwy takie jak Grave Upheaval, Irkallian Oracle czy Grave Miasma nie są Wam obce – nie możecie przejść obok nich obojętnie.
Impure Declaration „Szepty”
www.youtube.com/watch?v=HTEt6olY80w
Impure Declaration „Fumes Replacing The Soul”
www.youtube.com/watch?v=aB8Mb274s1w
Impure Declaration „Purgation Through Hallucination”
www.youtube.com/watch?v=-a7wlssX6wA


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →