Cudowne Lata – koncert premierowy + Pola Nuda

Cudowne Lata – koncert premierowy + Pola Nuda

25 marca 2023, Sobota

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Cudowne Lata prezentują swój nowy album „Zabrałaś dziewczynę chłopakom”.
25 marca w Klubie Spatif w Warszawie nastąpi energetyczny i emocjonalny wybuch i to w poszerzonym składzie koncertowym (bas – Nela Gzowska, perkusja – Ola Gajkowska). Bądźcie z nami w tą noc i dajcie zaprosić się do zabawy.
Przed Cudownymi Latami wystąpi Pola Nuda.
Cudowne Lata to zespół zakochanej pary dziewczyn – Ani i Aminy, które mają na swoim koncie dwa albumy: „Kółko i krzyżyk” (2019, wydawnictwo Thin Man Records i Trzy Szóstki) i „Zabrałaś dziewczynę chłopakom” (2022, wydawnictwo cyfrowe, własne). Występowały w niezależnych klubach w całej Polsce, grały na Scenie Trójki na Off Festivalu 2019 w Katowicach, oraz na festiwalu Pohoda w słowackim Trenczynie latem 2021. Tworzą muzykę, którą można wrzucić do szufladki indie pop. Same nie lubią się szufladkować w żadnej dziedzinie. Mają liczne inspiracje muzyczne: od gitarowej alternatywy, przez polski jazz-pop z lat 70. i 80., po muzykę ze świata arabskiego (ze względu na libańskie korzenie Aminy).
„Pola Nuda – wyspa cnoty. Rozchyla uda, stawia namioty. […]” Polska piosenkarka lat dwudziestych XXI wieku, znana z utworów takich jak „Wyspa Cnoty”, „Królewna z bursztynu” oraz „Czekam na Polę”. Prowadzi audycję muzyczną o wstydliwych piosenkach -„Brudy” – z bogdanem sėkalskim. Myśli o wydaniu EP oraz kostiumie maka na Monte Cassino.

Bilety: I pula 30zł / II pula 40zł / w dniu koncertu na bramce 50 zł
Grafika: @under_the_big_black_sun

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →