BYŁ KIEDYŚ JAROCIN | 02.03.2024 | Klub Stodoła

BYŁ KIEDYŚ JAROCIN | 02.03.2024 | Klub Stodoła

2 marca 2024, Sobota

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 16:00

Podziel się:

TIMING:
16:00 – otwarcie drzwi
17:00 – początek wydarzenia
BILETY – bit.ly/ByłKiedyśJarocin2024
Organizator: Galicja Productions
BYŁ KIEDYŚ JAROCIN
Dezerter, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Róże Europy, Closterkeller, Kolaboranci, Proletaryat, Turbo.
Warszawa – 02.03.2024 – Klub Stodoła ul Stefana Batorego 10
Otwarcie Bram 16:00 Start 17:00

Wielki powrót legend. Koncert “Był kiedyś Jarocin”
Przenieś się w czasie do lat 80. i 90., kiedy muzyka nie tylko brzmiała, ale i miała znaczenie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert “Był kiedyś Jarocin” w warszawskim Klubie Stodoła, który odbędzie się 2 marca 2024 roku. Na jednej scenie spotkają się legendy polskiego rocka – Dezerter, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Róże Europy, Closterkeller, Kolaboranci, Proletaryat i Turbo – by ożywić ducha słynnego festiwalu z Jarocina i przypomnieć o niepowtarzalnym klimacie tamtych lat.
Te zespoły to ikony polskiej muzyki, których utwory śpiewane są do dziś, a ich wpływ na kulturę muzyczną jest nie do przecenienia. Pamiętajmy, że w czasach ich świetności, gdy nie było internetu ani mediów społecznościowych, muzyka rozprzestrzeniała się za pomocą kaset magnetofonowych i wspólnych śpiewów przy ognisku. Koncerty były wydarzeniem, a każda piosenka niosła ze sobą silny przekaz i emocje.
Jarocin był miejscem, gdzie młodzi, buntowniczy artyści mogli swobodnie wyrażać siebie, a festiwal stał się symbolem wolności, młodzieńczego buntu i angażowanej muzyki. Teraz masz szansę doświadczyć tej atmosfery na własnej skórze!
Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by ponownie poczuć energię i pasję, która towarzyszyła kultowemu festiwalowi w Jarocinie. Bilety już w sprzedaży! Dołącz do nas w Klubie Stodoła, aby razem przeżyć muzyczną podróż w czasie. Spotkajmy się 2 marca 2024 roku – niech żyje rock!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →