BONUS RPK | Zabrze

BONUS RPK | Zabrze

16 listopada 2024, Sobota

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 21:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 1.06.2024, PRZENIESIONY na 16.11.2024

Bonus RPK, właściwie Oliwier Roszczyk, urodzony 15 lipca 1989 roku w Warszawie, jest uznawanym przedstawicielem polskiego ulicznego rapu.

Kim jest Bonus RPK?

Jego kariera muzyczna jest znana z intensywnego zaangażowania w scenę hip-hopową, zarówno jako członek różnych formacji, takich jak ZDRPK, Bielańska Forteca, Ciemna Strefa, Unikat i RPK (Razem Ponad Kilo), jak i dzięki solowej działalności artystycznej.

Bonus RPK współpracował z wieloma znaczącymi postaciami polskiej sceny rapowej, w tym z Sokół, Eros, Peja, KaeN, Małach/Rufuz, Czarny Furiat, Nizioł, Hinol Polska Wersja, Juras, Białas, Quebonafide, Gedz, Kizo, Borixon, Sarius. Ta różnorodność współprac świadczy o jego wszechstronności i zdolności do łączenia różnych stylów muzycznych.

Jego dyskografia obejmuje kilka znaczących albumów, w tym “Wkurwiony Dzieciak” (2009), “Artysta Kombinator” (2012), “Dobry Człowiek” (2013), “Losu Kowal” (2016) – który osiągnął status Złotej Płyty, “Eksperyment” (wspólnie z Arczi Szajka, 2017) i “Technik Pasjonat” (2018).

Mimo swoich sukcesów artystycznych, Bonus RPK zmagał się z problemami prawnymi. W marcu 2015 roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem handlu narkotykami, a w lipcu 2018 roku skazany na karę 5,5 roku pozbawienia wolności. Wyrok ten został utrzymany przez Sąd Okręgowy w Warszawie w maju 2019 roku. Pomimo tych wyzwań, Bonus RPK pozostał wpływową postacią na polskiej scenie hip-hopowej, docenianą za jej autentyczność i surowość.

Informacja odnośnie wieku uczestników

– impreza dla osób pełnoletnich

– osoby w wieku 16-18 z pisemną zgodą rodzica

– poniżej 16 roku życia tylko z opiekunem prawnym

– wiek uczestnika jeżeli będzie wzbudzał zastrzeżenia organizatora będzie weryfikowany ( dowód, legitymacja szkolna, studencka)

REGULAMIN WYDARZENIA

BONUS RPK | Zabrze | 16 listopada 2024, Sobota, CK Wiatrak

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →