ARS LATRANS Orchestra: Y2K | Wrocław, Stary Klasztor 26.02.2023

26 lutego 2023, Niedziela

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny stworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.
Zainspirowaliśmy się niepowtarzalną atmosferą przełomu lat 90 i 00 przepełnioną obawami, niepewnością i nadzieją na lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.
Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie procesu przemiany, która dokonywała się w w momencie wchodzenia w nowe millenium – w wielką niewiadomą.
Utwory z albumu Y2K to energiczne, taneczne hity i wzruszające, nostalgiczne piosenki. Na żywo to PETARDA! Musicie to zobaczyć!
Wyruszamy w Polskę z projektem który stworzyliśmy specjalnie na ARS LATRANS Festival 2022: Y2K, ale obiecujemy, że na koncertach nie zabraknie hitów ze Sztuki Miłości. ❤
ARS LATRANS Orchestra w składzie: Odet, Runforrest, dybiński, koko die, Gypsy and the Acid Queen, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz
Dresscode: lata 2000!
Data: 26.02.2023
Otwarcie: 19:00
Koncert: 20:00
Miejsce: Stary Klasztor

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →