Angrrsth, Gorycz, Narbo Dacal • 06.11 • Toruń, NRD

Angrrsth, Gorycz, Narbo Dacal • 06.11 • Toruń, NRD

6 listopada 2022, Niedziela

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

PIRANHA MUSIC PREZENTUJE:
Koncert w ramach wspólnej minitrasy trzech fantastycznych zespołów reprezentujących inne oblicza ekstremalnego metalu. Na czterech wspólnych koncertach zaprezentują się black metalowe Angrrsth – promujące nadal swój wspaniały album „Donikąd” oraz jeszcze ciepłego splita z Czort (Godz ov War), Gorycz – świeżo po wydaniu drugiego albumu „Kamienie” (Pagan Rec) oraz Narbo Dacal – kontynuujące koncertową ekspansje po zaznaczeniu obecności na scenie swoją intrygującą, debiutancką EPką (Piranha Music).
__________________________
SZCZEGÓŁY:
Data: 6 listopada 2022, godz. 19:00
Miejsce: klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: wkrótce
__________________________
ANGRRSTH
(black, death metal / Toruń)
www.facebook.com/Angrrsth
www.instagram.com/angrrsth/
Toruński zespół zadebiutował w 2018 roku EPką „Znikąd” i z miejsca przykuł uwagę fanów grania spod znaku black / death metalu. Trzy lata później swoim debiutanckim długogrającym albumem „Donikąd” (Godz ov War) udowodnili, że nie byli tylko sezonową, lokalną ciekawostką. Choć album pełen jest niebanalnych tekstów, ciekawych aranżacji i pięknych melodii, to jednak wszystko schowane jest za solidnymi riffami i pędzącą na przód sekcją rytmiczną, dając finalnie nic innego, jak jakościowy, ekstremalny METAL. We wrześniu 2022 roku, również nakładem Godz ov War, ukaże się split Angrrsth / Czort, na którym toruński kwartet zaprezentował dwa premierowe utwory.
GORYCZ
(avantgarde black metal / Olsztyn)
www.facebook.com/goryczolsztyn
www.instagram.com/gorycz_olsztyn/
Olsztyńska Gorycz powstała w 2016 roku, a w jej skład wchodzą muzycy znani między innymi z Non Opus Dei / Third Degree / Aeon. 2 listopada 2018, po dwóch latach muzycznych poszukiwań, zespół wydał w Pagan Records swój debiutancki album “Piach” niosąc wieloznaczną, wisielczą poetykę splecioną z przygnębiającą muzyką. Materiał promowany był na żywo m.in. podczas wspólnej trasy z KRZTĄ. Po czterech latach ciszy Gorycz zapowiedziała w końcu następcę świetnie przyjętego debiutu. Album zatytułowany „Kamienie” ukaże się również 2 listopada, również nakładem Pagan Records i będzie logiczną kontynuacją kierunku, który kwartet obrał na „Piachu”.
NARBO DACAL
(doom, progressive metal, folk / Kraków)
www.facebook.com/NarboDacal
www.instagram.com/narbodacal/
NARBO DACAL to młody projekt, w którego skład wchodzą Eliza (wokal / bas) oraz Bartek i Drut (kolejno: perkusja / gitara) znani m.in. z hardcorowej Inkwizycji. Ich niezbyt łatwa do określenia twórczość oscyluje gdzieś pomiędzy doom metalem, a metalem progresywnym, czerpiąc jednocześnie z wielu innych gatunków, takich jak m.in. folk, sludge czy nawet black metal. 28 stycznia 2022 nakładem Piranha Music premierę miała ich debiutancka EPka zatytułowana po prostu „Narbo Dacal”, która nagrana i wyprodukowana została pod okiem M. w No Solace Studio. Zespół, pomimo krótkiego stażu, został zaproszony na takie festiwale, jak Castle Party czy Summer Dying Loud, a aktualnie powoli pracuje nad materiałem na długogrający album.
__________________________
PEŁNA ROZPISKA KONCERTÓW:
03.11 – Gdańsk / Drizzly Grizzly
04.11 – Warszawa / Hydrozagadka
05.11 – Olsztyn / Sala Pod Amfiteatrem
06.11 – Toruń / NRD
__________________________
Zaprasza Piranha Music.
www.facebook.com/piranhamusicpl/
www.instagram.com/piranha.music/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →