Alterpose w Madame Q z Madame Meduse

Alterpose w Madame Q z Madame Meduse

9 marca 2023, Czwartek

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Kooperacja Alterpose i Madame Q trwa od 2018 roku. Rysowanie w oryginalnym wnętrzu ukrytego baru na warszawskiej Pradze. Wyjątkowe osoby pozujące ze świata burleski i dragu, pyszne koktajle… Wracamy do was w nowym roku!
Tym razem w Madame Q będziemy gościć Madame Meduse – jedną z najciekawszych polskich performerek burleski, która wykona swój ulubiony burleskowy numer i zapozuje dla Was.
O co chodzi w Alterpose?
✏ Rysujemy piękno ludzkiego ciała
✏ Poznajemy anatomię na żywo, a nie ze zdjęć
Alterpose jest idealne dla osób:
✏ początkujących
✏ zaawansowanych
✏ hobbistycznych
✏ ilustratorskich, graficznych, concept artystycznych
otwarcie drzwi: 19
początek rysowania: 19:30

Ważne informacje:
> Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
> Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →