Alice Merton | 5.11.2022 | Poznań, Tama

Alice Merton | 5.11.2022 | Poznań, Tama [ODWOŁANY]

5 listopada 2022, Sobota

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Alice Merton wystąpi w 2022 roku w Polsce na dwóch koncertach! Artystka znana z takich utworów jak „No Roots” czy „Why So Serious” zagra 5 listopada w poznańskim klubie Tama oraz 6 listopada w warszawskim Palladium.
Wydany w 2019 roku debiut Alice Merton „MINT” stał się jej pierwszym dużym sukcesem, notując ponad miliard streamów. Jej nadchodzący drugi album „S.I.D.E.S.”, którego premiera została zaplanowana na 17 czerwca, może okazać się zupełnie nowym rozdziałem w międzynarodowej karierze artystki.
Najnowszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „Same Team”. „To jedna z pierwszych piosenek, które napisałam na ten album. Przechodziłam przez wiele konfliktów natury osobistej i zawodowej. Czułam, jakbym została wciągnięta w świat, którego nie rozumiem i prowadziła z ludźmi rozmowy, w których mówiliśmy zupełnie różnymi językami. Zazwyczaj drużyna przechodzi przez wzloty i upadki, aby się podnieść i stać się jeszcze silniejszą. Ale w niektórych przypadkach finał jest zupełnie odwrotny. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, co mam zrobić, jeśli ta drużyna sprawia, że zaczynam wątpić w siebie i podejmowane przez nas decyzje?”, mówi Merton.
„Vertigo”, „Hero” i „Island”, czyli dotychczasowe odsłony „S.I.D.E.S.”, wskazują, że na nowym albumie Alice Merton czeka nas odważna ewolucja artystyczna. To płyta bardziej mroczna, mieszająca współczesny pop z alt-rockiem i dość szorstkim brzmieniem. Mieszkająca i nagrywająca w Londynie artystka jest współproducentką i współautorką wszystkich 15 piosenek na wydawnictwie.
Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 3 marca 2022 o 12:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 4 marca 2022 o 12:00.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →