Adonis ma gościa - spektakl familijny

Adonis ma gościa – spektakl familijny

1 grudnia 2022, Czwartek

ArtKombinat Scena Monopolis

ArtKombinat ul.Kopcińskiego 62a, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

„Adonis ma Gościa” to zabawna i pouczająca historia opowiadająca o tym, co jest naprawdę ważne w życiu i o szczęściu, które leży na wyciągnięcie ręki.
Papuga Adonis myśli, że jest najpiękniejszym i najmądrzejszym królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a ci, którzy go karmią, to jego służący. Kiedy do jego klatki trafia potrącona przez auto wrona, cały świat Adonisa staje na głowie. Wrona tłumaczy mu, że nie jest królem, tylko niewolnikiem, a jego pałac, to klatka. Wspólne przebywanie dzikiej wrony i wytresowanej papugi, prowadzi do wielu zaskakujących i zabawnych zdarzeń. Kiedy ptaki poznają się bliżej, Adonis dowiaduje się, co to jest wolność, przyjaźń, miłość i rodzina oraz swoboda latania. W końcu oba ptaki planują wspólną, wielką ucieczkę…
Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 5 – 9 lat, na którym rodzice i opiekunowie również będą się świetnie bawić. Wartka i bardzo zabawna akcja, wpadające w ucho piosenki oraz ponadczasowe przesłanie, gwarantują niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom.
Czas trwania 60 minut.
Autorem tekstu jest niemiecki dramaturg, Fred Apke, reżyserem i autorem tekstów piosenek jest Grzegorz Matysik a muzykę skomponował Piotr Klimek. Dodatkową atrakcją spektaklu stanowią barwne kostiumy z ptasich piór.
Występują: Katarzyna Witek i Wojciech Czarnota.
Bilety 35 zł

Przedstawienie familijne : 1 grudnia godz.18:00
sprzedaż grupowa:
+48 737 186 020
e-mail: scena@artkombinat.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →