AcidSitter (premiera płyty Make Acid Great Again) + Oranżada + Earthtwins)

AcidSitter (premiera płyty Make Acid Great Again) + Oranżada + Earthtwins)

16 lutego 2024, Piątek

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

AcidSitter wreszcie wyskakuje z debiutanckim albumem, a to jego krakowska premiera! Do tańca zaprosili znakomitych psychodelików, czyli zespół Oranżada. Zapraszamy na lot w kosmos!

Oranżada
Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. Ogólnopolski rozgłos przyniósł im program MiniMax Piotra Kaczkowskiego w radiowej Trójce, grali w całym kraju w klubach i na największych festiwalach w kraju (Open’er) i zagranicą (Klangbad Festival, Nowe Brzmienia Lublin Herzberg, czy Międzynarodowy Festiwal Sztuki w Bremie). Nagrali pięć albumów i
jeden koncertowy. Przez 20 lat swojej kariery nieprzerwanie eksplorują przestrzeń muzyki progresywnej, psychodelicznej i alternatywnego rocka, w swoim oniryczno-melodyjnym stylu.
tu posłuchasz tu obaczysz i obadasz
linktr.ee/oranzada

AcidSitter
Polsko – japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again (Premiera 03.11.23 / Interstellar Smoke Records). Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo. Sweat Dreams, singiel promujący album, został wydany przez irlandzką wytwórnię Fuzzed Up & Astromoon Records.
Staywatch: youtu.be/hg-Ygrhbny4
Comets: youtu.be/nE3VJIV3QLE
The Healing Journey: youtu.be/yUEkMuBttOk
Sweat Dreams: youtu.be/g-PmsYPmk5w
AcidSitter – www.youtube.com/watch?v=PI8dTvcCeW8

Earthtwins
Earthtwins to polsko-chilijskio-meksykański zespół działający od końca 2021 roku. Ich muzyka to fuzja różnych gatunków muzycznych z psychodelicznym brzmieniem.
Został założony z inicjatywy Cristobala Arevalo Farizo (gitara), który spotkał grającą na ulicy z innym zespołem Maję Wikieł (bas, wokal) i poprosił ją o wspólne zagranie koncertu. Do projektu dołączył Kamil Kaczmarczyk (perkusja).
Od tamtego czasu zaczęli regularnie grać w krakowskich klubach muzycznych. Po roku do zespołu dołączyli Dominik Szahidewicz (piano) i Yoruk Esparza (perkusjonalia).
Maja Wikieł – wokal / bass
Cristobal Arevalo – gitara
Dominik Szahidewicz – piano / synth
Kamil Kaczmarczyk – perkusja
Yoruk Esparza – instrumenty perkusyjne
www.facebook.com/earthtwins
www.instagram.com/earthtwins/
open.spotify.com/artist/6G2s4jA3gyd3uZocnqQf9g

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →