A2|VOXNOX Wrocław w/Aligment, DLV, Sept

25 listopada 2022, Piątek

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Dobre wspomnienia to wszystko co pozostało po sezonie letnim, czas urozmaicić jesień. A2 ponownie wypełnia swoją przestrzeń elektroniką!

Na tę okazję zaprosiliśmy prosto z berlina ekipę Voxnox, a w ramach jej showcase’u wystąpią dobrze znani Alignment, DLV, Sept.
Dodatkowo lokalny support w postaci NAT reprezentującej wrocławski Syndykat.

What is VOXNOX ?

Voxnox – is a creation of a unique and outrageously creative collective of men and women woven out of the same yarn and cut from the same cloth. A strong family-like cohesion is the foundation of our record label philosophy! voxnox was born from a pressing need to represent an alternative view on music.

Voxnox – to kreacja wyjątkowego i szalenie twórczego kolektywu kobiet i mężczyzn utkanych z tej samej przędzy i wyciętych z tego samego materiału. Silna, rodzinna spójność jest podstawą filozofii naszej wytwórni płytowej! Voxnox narodził się z pilnej potrzeby reprezentowania alternatywnego spojrzenia na muzykę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

A2|VOXNOX Wrocław w/Aligment, DLV, Sept | 25 listopada 2022, Piątek, A2 Centrum Koncertowe

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →