4TH BIRTHDAY RING

4TH BIRTHDAY RING

4 listopada 2022, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Z właściwą dla TFR manierą, nie przywiązując nadrzędnej wagi do ilości fallowersów oraz liczby bpm’ów, zapraszamy Was na maraton urodzinowy w hedonistycznym stylu. Z nowym audio, światłami oraz djką na środku parkietu, za to ze starymi przekonaniami. Bliżej, mocniej, lepiej – sprawdź jak się dla Ciebie zmieniliśmy i ilu włosów nam ubyło.

Jody Wisternoff * Enigmatic * Cream * Seb & Rodrigezz * Deep Depot * Mateusz Źróbek * Dżony Dep * Pan Paweu * Dronizos * Bejker * Blankkid * Krankenhaus * CLK & lot of TBA…
W pełnym przekroju gatunkowym, jak lubimy. Od progressive house po hardcore. Na dwóch scenach i do późna. Skoro teraz to już zawsze.

1 DAY: Jody Wisternoff (Anjunadeep)
facebook.com/events/s/jody-wisternoff-anjunadeep-wro/412904530948966/

2 DAY: Harce: W Kręgu Zbiórka
fb.me/e/5agLjwuyr

ONE TICKET FOR TWO DAYS:
70/80/90 pln

Two days of our 4th birthday. With dj booth at the center of dancefloor and special visual show.
две ночи четвертого дня рождения клуба. со специальным визуальным шоу и ди-джеем посреди танцпола.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

4TH BIRTHDAY RING | 4 listopada 2022, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →