WHIPLASH | SZCZECIN

WHIPLASH | SZCZECIN

17 kwietnia 2024, Środa

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 17:30

Podziel się:

WHIPLASH

REŻYSERIA: Damien Chazelle OBSADA: Miles Teller, J.K. Simmons, Melissa Benoist

Andrew Neiman jest 19-letnim perkusistą jazzowym, który marzy, by być wielkim artystą, choć nie jest pewien, czy jego marzenie kiedykolwiek się spełni. Naznaczony niepowodzeniem pisarskiej kariery ojca, Andrew za wszelką cenę pragnie dostać się do czołówki elitarnego konserwatorium. Terence Fletcher, dyrygent znany ze swojego talentu, ale i drastycznych metod nauczania, zauważa ćwiczącego na perkusji Andrew. Ku jego zaskoczeniu, następnego dnia Fletcher zaprasza go do swojego zespołu. Ta jedna decyzja zmienia na zawsze życie chłopaka. Niemal maniakalne wysiłki Andrew, by osiągnąć perfekcję, są dodatkowo napędzane psychologiczną taktyką Fletchera. Rodzina ledwie go poznaje – ogarniętego obsesją, siedzącego przy stole z kamienną twarzą, z coraz węższym gronem przyjaciół. Ostatecznie pozostaje mu tylko Fletcher. I nawet ta relacja zostaje zagrożona przez ambicje Andrew.

Film zdobył pięć nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film. Akademia doceniła film nagrodami za rolę drugoplanową J.K. Simmonsa, montaż i dźwięk.

W tym roku mija 10 lat od premiery „Whiplash”.

Przed seansem tradycyjnie znakomite wprowadzenie od Krzysztofa Spóra (@Sporwkinie).

Wstęp wolny.

WHIPLASH | SZCZECIN | 17 kwietnia 2024, Środa, Dom Kultury

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →