Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Gdańsk/Sopot

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej – Gdańsk/Sopot

8 października 2022, Sobota

ERGO ARENA

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na kolejną edycję Visual Concert, który swoja premierę będzie miał jesienią 2022. Zaprezentujemy zaskakujące podejście do muzyczno-wizualnej podróży dookoła świata oraz nowe materiały filmowe. Na scenie pojawi się też nowa solistka, Kasia Moś.
Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show. Wracamy na dużą scenę, aby kolejny raz zabrać widzów w muzyczną podróż po naszej planecie.
Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.
Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.
W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z zupełnie nowego repertuaru. Szczegóły będziemy publikować na bieżąco już wkrótce. Koncert uświetnią utalentowani soliści.
Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.
Czas trwania koncertu: 1h 45m.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →